Форма входа

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 57

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » ВОЕННЫЙ ПСИХОЛОГ, ПОМОЩЬ ПСИХОЛОГА УЧАСТНИКАМ БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ, АТО В УКРАИНЕ, ПОМОЩЬ ПСИХОЛОГА, АТО

"Опануй хвилю" Фільм присвяченний учасникам бойових дій та їх сім’ям. (СМОТРЕТЬ ОНЛАЙН)

 

 

ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ ПОМОЩЬ УЧАСТНИКАМ АТО (жми сюда)

 

 

 

Відбулася прем’єра соціального фільму
про звернення учасників бойових дій до психологів

 

26 жовтня у Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбулися прес-брифінг і презентація соціального фільму «Опануй хвилю», присвяченого учасникам бойових дій та їх сім’ям. Головна мета проекту — формування культури звернення учасників бойових дій та їх сімей до психологів. Відеострічка підготовлена Науково-дослідним центром гуманітарних проблем Збройних Сил України. Участь у створенні брали і представники психологічної служби та відділу інформації та комунікації Нацгвардії.

 

Учасники прес-брифінгу – експерти та герої фільму: полковник Назім Агаєв (начальник Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України, кандидат психологічних наук); підполковник Сергій Чижевський (начальник відділу психологічного забезпечення Головного управління НГУ); Максим Музика (капітан-лейтенант ВМС України, учасник бойових дій); Іван Савельєв (головний сержант 2-ї мотопіхотної роти 11 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь», учасник бойових дій).

 

Українці насторожено сприймають звернення до психологів. Негативне ставлення, маса міфів і стереотипів – небезпечне явище навіть за звичних обставин. А коли в країні йдуть бойові дії і велика частина населення перебуває постійно в екстремальних умовах – питання набуває глобального значення. Люди, які повертаються з іншої реальності вибухів і пострілів, реальності, де кожна помилка може коштувати життя, потребують реабілітації не лише фізичної. Лише уявіть велику соціальну групу українців, яка житиме у своєму «світі Кафки» або агресивно сприйматиме навколишній світ.

 

«Люди мають розуміти, що психолог працює з цілком здоровими людьми, які пережили «психотравмуючі» події, яких «накрила хвиля емоцій»», – наголосив підполковник Сергій Чижевський і додав щодо пройденого шляху і здобутків співпраці із закордонним психологічними службами, що «за 2 роки лише у Нацгвардії проведено 35 міжнародних проектів, і результати показують, що ми маємо досвід, який колосально відрізняється від досвіду інших держав, і його переймають вже інші країни».  

 

Досвід психологів показав, що проблеми психологічного характеру, з якими стикаються військовослужбовці, у багатьох випадках не можуть вирішуватися ними самими без втручання фахівців.

 

Представлений фільм піднімає і показує коло питань, з якими можна отримати підтримку психолога, та розповідає про значення психологічної роботи з учасниками бойових дій та членами їх сімей.

 

Автори фільму показують типові проблеми, що виникають у людей після повернення із зони бойових дій, як їх можна опанувати та бути готовим до прийняття допомоги.

 

 

ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ ПОМОЩЬ УЧАСТНИКАМ АТО (жми сюда)

 

 

 

Категория: ВОЕННЫЙ ПСИХОЛОГ, ПОМОЩЬ ПСИХОЛОГА УЧАСТНИКАМ БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ, АТО В УКРАИНЕ, ПОМОЩЬ ПСИХОЛОГА, АТО | Добавил: Владимир (28.10.2016)
Просмотров: 375 | Рейтинг: 0.0/0