Форма входа

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 51

Статистика

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
АТО ФОРУМ, АТО САЙТ, ФОРУМ АТО УКРАИНА, САЙТ АТО УКРАИНА, » ФОРУМ АТО, ФОРУМ УЧАСТНИКОВ АТО, ПОМОЩЬ БОЙЦАМ АТО, ПОМОЩЬ В ЗОНУ АТО,ПОМОЩЬ АТО » РАЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ (РАЗГОВОРЫ НА ЛЮБЫЕ ТЕМЫ) » Синдром війни (Поговоримо про синдром війни)
Синдром війни
irajavaДата: Понедельник, 27.10.2014, 17:44 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
В цій темі давайте поговоримо про цей синдром. Мене цікавить чи всі хто приймав участь в бойових діях, цим ,,хворіють,,. І як цього хлопцям позбутись.

Добавлено (27.10.2014, 17:44)
---------------------------------------------
Багато пишуть про те, що люди які пройшли ,,пекло війни,, цим хворіють. Я скажу не всі. Одного разу я випадково познайомилась з хлопцем якого звати ,,александр скумин,, або просто філін. Такий його позивний. Ми розговорились, і вияснилось що хлопець служив по контракту в ВДВ україни. Після армії воював в анголі під протекторатом ООН в одній з приватних військових організацій. Потім повернувся в Україну і зараз служить далі, де саме мені не сказав, тому що таємниця. Під час спілкування я не замітила що в нього є даний синдром, взагалі приємна, розумна і ввічлива людина, жаль що не взяла в нього номер телефону.
То як ви думаєте, всі хворіють даним синдромом, чи ні?
Давайте дискотувати?

АТО ФОРУМ, АТО САЙТ, ФОРУМ АТО УКРАИНА, САЙТ АТО УКРАИНА, » ФОРУМ АТО, ФОРУМ УЧАСТНИКОВ АТО, ПОМОЩЬ БОЙЦАМ АТО, ПОМОЩЬ В ЗОНУ АТО,ПОМОЩЬ АТО » РАЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ (РАЗГОВОРЫ НА ЛЮБЫЕ ТЕМЫ) » Синдром війни (Поговоримо про синдром війни)
Страница 1 из 11
Поиск: